< AKTUALNOŚCI

24 listopada 2016

 

W dniu 24 listopada 2016 r w MOK w Pszowie odbył się I PSZOWSKI PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ pod patronatem Senatora  RP Adama Gawędy. 

Organizatorem przeglądu był Urząd Miasta Pszów, Zespół Obsługi Placówek Oświaty oraz Gimnazjum w Pszowie.
W przeglądzie wzięło udział 270 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu wodzisławskiego, raciborskiego i rybnickiego, reprezentujących 60 zespołów i solistów. Uczestnicy byli oceniani przez profesjonalne jury w składzie którego zasiadała Krystyna Warcok- przedstawiciel biura Senatora RP Adama Gawędy,

Przesłuchania trwały od godziny 10.00 do 16.00. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek, wśród uczniów zostały rozlosowane drobne upominki, a finaliści otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez sponsorów w tym także przez Senatora Adama Gawędy. Urząd Miasta Pszów, Biuro Senatora A. Gawędy, Werdyk i rozdanie nagród , w którym wzięli udział: Senator Adam Gawęda. 

Impreza będzie cykliczna i na stałe wpisze się w harmonogram wychowania patriotycznego, a jest pierwszą o takim zasięgu i o tak dużej liczbie uczestników, na terenie Delegatury Kuratorium Oświaty w Rybniku.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia

 

PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ pod patronatem Senatora 

SENATOR RP Adam Gawęda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

SENATOR RP

Adam Gawęda

 

Biuro Senatorskie: 

ul. Rynek 25

44-300 Wodzisław Śląski